Skocz do zawartości

Uszczelnienie pompy wysokiego ciśnienia bosch CDTi MultiJet


Gość Mixmich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam pompę 0445010157 BOSCH CR CP1H3/R70/10-89S . Czy ktoś mi podpowie jaki zestaw uszczelek będzie mi potrzebny ? Cieknie mi jedna lub dwie głowiczki i potrzebuję uszczelki metalowej pod zawór paliwa który jest wkręcony na trzy śruby od spodu.

 

Czy to będzie komplet ?

http://www.dieselcars.pl/433,p5560096-40-kpl-uszczelek-pompy-wtryskowej-wysokocisnieniowej-common-rail-cp1h3r70-10-89s-.html

Edytowane przez Gagarin

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czasem potrzeba czasu żeby ktoś się odezwał w konkretnym temacie, jak jest problem z doborem części pod konkretny osprzęt to dzwoni się po hurtowniach czy większych sklepach motoryzacyjnych i podaje VIN, bądź do specjalistycznych zakładów zajmujących się danym osprzętem. Są tacy co potrzebują i się podzielą są tacy co znajdą i nie powiedzą. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2016 o 17:46, Mixmich napisał:

0 445 010 092

Panowie ja dodam od siebie ciekawostkę kupiłem zestaw w firmie zajmujaca sie regenracja w krakowie. Niestety nie bylo tam oringow gumowych. Byly tylko teflon  i drugie z czegos podbnego rownie twarde probowano mi wmowic ze sa to zamienniki za gumowe oringi ale neisety tak nie jest! Musi byc oring gumowy inaczej pompa bedzie ciekla! Taniej wyszlo mi zamowic to z allegro jakies 46zl do tego nowe sruby ok 20zl. 

Zakupiłem również nowe sprzegielko-kowadelko czy jak kto to nazywa. Podaje numer dla potomnych bo trudno znaleźć bez niego. F00R0P0133.

W zestawie uszczelnień nie ma oringow pod kroćce paliwowe u mnie podeszły zwykłe bodajze 6x3. Pompa nie.cieknie i śmiga co do sprzegielka to miało duży luz i było wytarte.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam 

Czy przy zdejmowaniu pompy o numerze  0445010050 trzeba blokować koło rozrządu ?

bo nigdzie nie moge znaleźć a cieknie z dolnego dekla sekcji ,i musze zdemontować a mam obawe że trzeba blokować .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 4.02.2016 o 17:46, Mixmich napisał:

- 2 sztuki uszczelniaczy wałka: Bosch F00R0P0253 (ostatecznie ich nie wymieniłem i mi zostały) – koszt ok 25zł za sztukę.

Witam. Możesz rozwinąć dlaczego ich nie wymieniałeś? Problem z wyjęciem czy były dobre? Pytam, bo przymierzam się do wymiany uszczelnień. Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności