Skocz do zawartości
monster97

Opel Astra H 1.6 półautomat, na co zwrócić uwagę podczas kupna?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jutro jadę oglądać Astr H z 2004 roku silnik to 1.6 o mocy 105km o przebiegu 181k. Moje pytanie dotycz głównie skrzyni półautomat ASG Tiptronic, czy ktoś ma stycznośc z taką ? Na co zwrócić uwagę przy zakupie ? I czy ewentualna naprawa sporo wyniesie.

Dodam jeszcze że auto jest w gazie za 12k zł, brać czy nie co sądzicie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ten dział .

Przenoszę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta skrzynia to Easytronic. Nie kupować tego, jest strasznie problematyczna i nikt nie chce się podejmować napraw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ExactGTC
      Witam mam pytanie czy zmieniał ktoś z Was tłumik końcowy w swoich Asterkach GTC? Posiadam ową z 1.6 XER i wydech mam jak w dieslu czyli schowany pod zderzakiem i chcę kupić jakiś aby wystawał. Poleca ktoś jakąś firmę z końcówkami tłumika ? Czy np od 2.0 T też będzie pasował ?. Oraz bardzo często widzę wydechy do Astr H ale hatchback 5-drzwi lub nie do mojego silnika lecz 1.4 i inne czy takie wydechy też będą pasować ? bo wątpię aby Opel zrobił inne mocowanie do jednego silnika. Pozdro !
    • Przez ExactGTC
      Siema! 
      Jestem Dawid i przedstawiam Wam moją Astrę. Może nie mam jej długo bo nie całe dwa tygodnie  lecz darzę ją bardzo dużym szacunkiem ponieważ jest to mój pierwszy samochód. Auto zostało sprowadzone z Niemiec i wyglądała identycznie tak jak wyjechała z fabryki . Autko pochodzi z 2010 roku, 120 tyś przebiegu udokumentowane i sprawdzone. Przez te dwa tygodnie które ją posiadam udało mi się okleić przedni grill, lusterka oraz tylną listwę w czarny połysk oraz zakupić oryginalną lotkę od OPC oraz zrobić rzeczy które robi się przy zakupie auta typu: oleje,rozrząd,filtry itp . Plany na rozwój autka są sporę lecz zobaczymy co z tego wyjdzie. Fakt czasu jest jeszcze sporo ponieważ i tak będzie jeszcze stała w garażu przez około trzy miesiące. Coś więcej o autku :

Rok produkcji - 2010r
      Edycja 111 jahre
      Lakier- Srebrny Sovereign
      Silnik - 1.6 115km Z16XER Benzyna bez gazu

Więcej zdjęć mojej asterki :
      https://drive.google.com/drive/folders/1YubUxwdXuSeNQ40h2P5yMniS1j2oj_Td?usp=sharing

• Przez misza14001
      Witam , problem polega na tym że sporadycznie pojawia się problem że podczas zatrzymywania się przy wciśnietym sprzęglę nagle obroty same się podnoszą do odcinki zero reakcji na gaz i pomaga wyłączenie silnika i zaraz po odpaleniu problem znika i spokój na kolejne 30 50 80 km.... Blędów zadnych na komputerze , kontrolnie wymieniony potencjometr gazu, nadal to samo, od czego zacząć poszukiwania ?

Astra 1.7cdti Z17DTH
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.