Skocz do zawartości

Astra H śruby blendy, listwy klapy bagażnika 5D przedlift


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie znalazłem podobnego tematu więc zakładam nowy.

Lakiernik na czas malowania tylnej klapy bagażnika zdemontował listwę (blendę) chromowaną i przy okazji urwał dwie skrajne śruby, bo były dość skorodowane. Oczywiście nie raczył o tym powiadomić, bo przy odbiorze auta go nie było.

Czy te śruby są częścią wymienną i można je jakoś dokupić, wymienić na nowe, czy niestety czeka mnie wymiana całej listwy z klamką? W tej chwili listwa trzyma się tylko na dwóch środkowych śrubach przy klamce.

Teraz nie mam możliwości gdzieś się z tym rozłożyć i wykręcić listwę, a nie chciałbym robić tego dwukrotnie, jeśli by się okazało że tych śrub nie da się wymienić. W EPC niestety znalazłem tylko samą listwę z klamką. Listwa wygląda z zewnątrz jak nowa więc trochę szkoda jej. Przy okazji też wymieniłbym uszczelki o ile gdzieś takie można dostać.

857641147_listwaklapyruba.jpg.165c33f6cc15b2c025bd8fb1dac9618e.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, topiq napisał:

W EPC niestety znalazłem tylko samą listwę z klamką.

Słabo szukałeś...

https://opel.7zap.com/pl/car/a04/b/10/3-2/#10X

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z godzinę szukałem na EPC programie i 7zap, no co ślepemu po oczach jak nie wie gdzie szukać. Nie pomyślałem, że listwa może być w klamkach, a przecież w niej siedzi mikrostyk... No wstyd na całego. Dzięki Ci wielkie!!! 

 

P.S. Ale chyba kupić tego nigdzie nie idzie... Popytam w ASO, ale pewnie powiedzą mi podobnie jak pytałem o półkę do schowka, że trzeba cały schowek kupić... Ostatecznie pozostanie mi wyrzeźbienie takich śrub z kwasówki na warsztacie. Przynajmniej nie zgniją.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez topiq

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, topiq napisał:

Ale chyba kupić tego nigdzie nie idzie.

 

 

Teraz ja dołoże swoje trzy grosze

Czytałeś to 

 

https://doopla.pl/pl/p/Zestaw-srub-klamki-bagaznikowych-Astra-H/58745

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprawy z lakiernikiem i interfejsem chyba mnie dziś dobiły. Szukałem i po numerze części i po nazwie i nic mi takiego nie pokazało. Internety mnie dziś chyba też robią na złość... Panowie jakbym mógł to bym Wam teraz dał po flaszce przedniego bimbru. Swoją drogą nieźle łoją za te śrubki. Taniej wyjdzie kupić całą listwę Vauxhalla ze śrubami.

Tak czy siak wielkie dzięki i dobrej nocy. Panowie jesteście wielcy.:ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności