Skocz do zawartości

Cewka zapłonowa Astra h


Gość cinek1111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje porady w sprawie zakupu cewki zapłonowej. W ubiegłym roku kupiłem cewkę zapłonową firmy BERU i niestety wytrzymała tylko nie cały rok. Uwzględnili mi reklamacje.

Proszę o informację jakiej firmy warto kupić cewkę zapłonową.

 

Oryginalna GM kosztuje 861 zł, czy warto inwestować w zamiennik? Jak tak to jakiej firmy jest godna polecenia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na aukcjach ogłaszają się jakoby Valeo obecnie był oryginał GM pod ten silnik. Mam taką u siebie, w zasadzie działa tak samo jak Sagem. Za sam znaczek GM nie warto przepłacać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość deodekabokat

Masz gaz?

Ps do tego silnika nie kupisz już cewki OE nawet jeżeli jest na niej GM to wiek wskazuje że poszła w outsourcing. Wiem bo takie cewki produkujemy. Dokładnie do tego modelu valeo[emoji3]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, deodekabokat napisał:

Masz gaz?

Ps do tego silnika nie kupisz już cewki OE nawet jeżeli jest na niej GM to wiek wskazuje że poszła w outsourcing. Wiem bo takie cewki produkujemy. Dokładnie do tego modelu valeoemoji3.png

Tak mam gaz. To powiedz mi coś o Valeo warto ją kupić, czy tak samo jak BERU się rozpadnie, a niby dobra firma?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cinek1111 napisał:

W ubiegłym roku kupiłem cewkę zapłonową firmy BERU

 

Jeżeli to była made in china to się nie dziwię

Kup Beru ale nie produkowane w Chinach.

A ogólnie to masz przecież gwarancję .

Dla czego jej nie reklamujesz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, adam1954 napisał:

 

A ogólnie to masz przecież gwarancję .

Dla czego jej nie reklamujesz?

W pierwszym poście napisałem, że mi reklamacje uznali. Tyle dobrego mogę odzyskać za nią pieniądze. Tak się zastanawiam, że nie widziałem nigdzie napisu, że w chinach była robiona.

Dobrze zrozumiałem, że to była podróbka, czy BERU ma fabryki w różnych krajach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście kiedyś kupowałem z kolegą taka cewkę.

Na przodzie opakowania była dumna nazwa BERU ale z tyłu było napisane Made in China.

Wygląda że to fabryka Beru.

Tak samo jak Bosch ma już fabryki w Afryce

Kolega kupił ale gdy namawiałem go aby odpuścił i aby sprzedający sprowadził mu oryginalne Beru to ten według cennika zaśpiewał podwójną cenę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość deodekabokat

Jestem z Polski robimy cewki made in eu wie wiadomo. I nie pracuje w valeo.tak teraz jest.

Masz ustawioną przerwę na swiecach pod lpg? Jeżeli nie to tu może być przyczyna padania cewek i spotkać to może nawet OE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności