Skocz do zawartości

Op-com - funkcje, możliwości, obsługa, porady


Gość zdenek2007

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy OP-COM poradzi sobie z programowaniem sterownika drzwi w Vectrze C? Chodzi o to, ze przy otwarciu drzwi kierowcy, na wyswietlaczu pokazuje otwarte drzwi pasazera i odwrotnie.

Tylne drzwi i klape pokazuje ok.

 

Z tego co wiem, to trzeba przeprogramowac sterownik, tylko nie wiem czy interfejs da sobie z tym rade oraz jak to zrobic. :?:

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy jak zmienie swój wyświetlacz TID na BID to za pomocą OP-COMa będe mógł ustawić wyświetlanie parametrów BC? Jak wygląda temat wylogowania wyświetlacza np. kupionego na allegro? Czy będe mógł zastąpić nim swojego TIDa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda temat wylogowania wyświetlacza np. kupionego na allegro?

Dla aso taki wyswietlacz jest nic nie warty. Zeby go wylogowac trzeba miec auto w ktorym bylo zalogowane, wlozyc wyswietlacz, podpiac techa i wtedy mamy mozliwosc go wylogowania. To samo trzeba zrobic w swoim aucie by mozna bylo wstawic wyswietlacz ten z allegro i go zalogowac. Wczesniej spisujemy ustawienia na naszym wyswiatlaczu odczytane z techa. Po wlozeniu nowego wyswieltacza musimy te ustawienia wprowadzic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,może to Ci pomoże to jest kopia z innego forum

1. Wchodzimy w zakładkę 'silnik',

 

2. Wybieramy odpowiedni silnik, przy wyborze z19dt nie ma żadnych problemów, natomiast przy wyborze z19dth zauważyłem, że z reguły rozwija dalsze menu i trzeba wybrać kolejne parametry, jakieś dziwne kody, trzeba wtedy metodą prób i błędów wybrać właściwy wariant, bo ja osobiście nie wiem o co chodzi, a nie mam tego silnika co by potrenować.

 

3. Wchodzimy w 'programowanie' i przechodzimy do drugiej strony, tam jest wymuszone wypalanie dpf. Tam też zresztą jest 'korekta zużycia paliwa'

 

Pragnę przypomnieć jednak, że wymuszone wypalanie jest szkodliwe dla silnika i jest to ostateczność przy braku możliwości przeprowadzenia normalnego cyklu wypalania, tzn na trasie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzieki za wskazówki ale musze skorzystać z wypalania przez op com,ostatnio zrobiłem 40km po autostradzie i nic warunki miałem spelnione czyli temp pow 80 stopnio obroty silnika powyżej 3500 tylko ze u mnie przechodzi w tryb serwisowy i wywala bład dużego spietrzenia cisnienia przed filtrem wiec go wtedy gasilem i zapalałem i dalej jazda ale niestety nie zaczął wypaplania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności