Skocz do zawartości

hałas przy odpalaniu


Gość rafi237

Rekomendowane odpowiedzi

Gość deodekabokat

Ja pitole. Toz go sie robi tak ze zrzucasz pasek osprzętu i odpalasz. Jak efekt ustał to juz wiadomo ze na osprzęcie. Rolka altek kompresor itd.
5 min roboty bez kanału dodatkowych osób itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość splitz070
Ja pitole. Toz go sie robi tak ze zrzucasz pasek osprzętu i odpalasz. Jak efekt ustał to juz wiadomo ze na osprzęcie. Rolka altek kompresor itd.
5 min roboty bez kanału dodatkowych osób itd.
Yhym będę zrzucał pasek za każdym razem przed uruchomieniem jak "problem" zdarza się raz czy dwa na dziesięć przypadków.. Wrócę z pracy o 3 rano i będę sobie paski zrzucał.. ja pitolę..

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość splitz070
Ja pitolę....
Nie masz w takim razie gdzieś w okolicy wróżki?
Nie wiesz co to pytanie retoryczne? Nie ja założyłem temat. Zdaje sobie sprawę że z fusów nie umiesz wróżyć. Z resztą Ty wszędzie zawsze o tych wróżkach. Chłopak opisał przypadłość, dołączyłem się do niego starałem się też coś lepiej opisać i wyjaśniłem że ciężko to przyłapać na gorącym uczynku, a co niektórym nie chce się nawet ze zrozumieniem poczytać co ludzie piszą tylko "wróżki" i "ja pitolę".. Ludzie nikt wam nie każe czarować, zadano pytanie z nadzieją iż Ktoś może miał taką samą przypadłość.
Wskazano rzeczy i elementy na jakie trzeba zwrócić uwagę więc daruj sobie wróżenie i pitolenie.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiadomo nawet, z której strony odgłos, to czego wymagasz?

Tylko wróżka.

jak się nie chce poszukać, to się jedzie do mechanika i tyle z wróżenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość splitz070
Jak nie wiadomo nawet, z której strony odgłos, to czego wymagasz?
Tylko wróżka.
jak się nie chce poszukać, to się jedzie do mechanika i tyle z wróżenia.
Czytaj ze zrozumieniem..

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, splitz070 napisał:

Yhym będę zrzucał pasek za każdym razem przed uruchomieniem jak "problem" zdarza się raz czy dwa na dziesięć przypadków.. Wrócę z pracy o 3 rano i będę sobie paski zrzucał.. ja pitolę..

 

No jak trzeba to tak trzeba robić.

Zdarzają się nietypowe usterki więc i podejście musi być nietypowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie zainteresowany kupi najtańszy stetoskop warsztatowy. Na alledrogo od 15 zł. Altek prawie na wierzchu, kompresor też w zasięgu. I ściągać paska nie trzeba będzie, na przyszłość się przyda jakby jakieś inne dźwięki wkurzały. Ja sobie stary mikrofon przerobiłem z zestawu słuchawkowego, trochę kiepski ma zasięg, bo krótka rurka i nie mam odsłuchu póki co, ale nagrywam na telefon podczas jazdy, mocując go pod maską i analizuję. Przyszłościowo wyprowadzę na dłuższy pałąk. Niestety kierunkowy byłby lepszy, ale zawsze coś. Jak ktoś nie jest całkiem głuchy to nawet jak ucho przyłoży blisko to kierunek hałasu złapie. Ja używam czasem starego stetoskopu lekarskiego od ciśnieniomierza :D Ale chyba też sobie kupię ten diagnostyczny. Czasem też niestety trzeba pomocy drugiej osoby jeżeli to tylko przy odpalaniu się dzieje. Ale już koledzy wyżej wskazali potencjalny problem w postaci KZFR.

Edytowane przez topiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności