Skocz do zawartości

Corsa C Dymi


pidzeej

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć again😂 panowie pisalem o wcześniejszym problemie, o chłodzeniu itd. jaki olej, wiec teraz po wymianie uszczelek pod głowicą itp. niby fajnie chodzi i wogole tżn na jałowym słabo, ziomek cos tam zrobil ze na 1k obrotach jest na jalowym i w miare go trzyma, ale jak mu depne przy gazuje w miejscu ofc lub jak nawet jade 1,2 to zostawiam taka chmurę za sobą ze szok, niby bialy dym no ale dalej cos jest na rzeczy, dodaje załączniki gdyby coś ktoś zasugerował.. pozdro.

Plik za duży wstawilem na TicTOKA 🙏

 

https://vm.tiktok.com/ZGJxPtTog/

 

Edytowane przez pidzeej
Ortografia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Marcin 83 napisał:

Jak się rozgrzeje to też tak dymi? 

 

Tak, jak sie jedzie ciągiem, tzn od trójki zwyż jest okej, start jedynka dwujka i zamną szpula dymu. Moze to byc przez olej? Bo wiem że był wlewany 5w30 , dolewany 5w40 jakies specyfiki żeby nie dymił typu Liqui Moly , Oil Additiv, i jeszcze z jakiś olej z innnej parafi.. i czy tu po takiej mieszance nie dostaje takiej padaki , uszczelka pod głowicą byla wymieniana , silnik suchy, oleju nie bierze juz. Jedna swieca byla czarna wiec mogla nie dawac iskry czy to mogl byc jeden z powodów,tzn cży może mieć ingerencje w to? Odmę moglo zatkac,przytkać bo tam nie zagladalem jeszcze. Hm . Pozdrawiam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2023 o 06:16, ja37 napisał:

Bo pizdej czytać nie umie :)

 

W stresowych sytuacji Natłoku Jestem jak statek zadokowany W doku Od poczatku roku Nikogo na widoku Tylko Corsy smuga za plecami. 

Więc mogę być pizdą ale zapewne literówka, wiec sorry, a co do postu. Nie trzepie, swieca nie dawala iskry , panel raczej niebawem do wymiany bo widac śruby z innnej parafi. Ale kopci dalej. Planuje wylać te specyfiki co byly wlewane doctory inne szroty wiec kto wie czy niema tych doctorkow wiecej niz Oleju. Ja przypominam żaden zemnie spec, od 2 lat mam cokolwiek wspolnego z autami, a tym bardziej z Oplami, Seicento, robie trzecie to z forum juz nie korzystam. Ale opel a Fiat dla mnie to dwie inne bajki. Jeszcze pierscienie nie byly robione przy corsie wiec wszystko co piszecie ja to sprawdzam i edukuję. Takze wasze trafne lub mniej trafne i tak mi duzo daja. Dzieki.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności