Skocz do zawartości

Astra II - 1.4 16V czy 1.6 8V - który silnik lepszy?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

No może i moc jest wystarczająca ale temat brzmi trochę inaczej....polecam zimne piwko i przeczytać sobie wszystkie posty:) Na pewno się czegoś dowiesz na temat swojego silniczka:):mrgreen: Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

.asterixem lecialem 175km/h,bardziej bylo ki zal cisnac autka8)

 

chyba o to zdanie chodziło. Myślę, że astra 1.4 16v chyba nie poleci więcej niz 175 z żalem czy bez, chyba ze licznik kłamie a każdy kłamie :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adrianopelek

stefdeath niebadz taki cwaniak .myslisz ze jak twoj kaszlak pojdzie 180 to astra1,4 moze jechac tylko 170?? :mrgreen: chcesz sie zalozyc ze :idea: pojdzie wiecej niz 175km/h?

 

 

 

napisales to specjalnie zeby mnie wkurzyc?:lol:8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok ale to nie JA napisałem wiec tpekrul niech się trochę bardziej orientuje:) Pozdrawiam

 

to Ty chyba powinieniś się bardziej orientować :mrgreen:

nie wyczułeś że to ciąg dalszy Twojego postu do adrianopelek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrianopelek, ......widze że idzie niepotrzebna sprzeczka......kurde silnik dizla momentem obrotowym robi jak chce 1.4 16v.......ostatnio jeździłem vento gt 2.0 8v 115 konym i TDI 90 konne robiło mnie jak chciało na każdym biegu.

 

[ Dodano: Czw Sty 18, 2007 21:16 ]

tpekrul, ok nie ważne i tak nie wiem o co chodzi :mrgreen: hehe napisałem Ci że w sposób nie zrozumiany napisał adrianopelek a nie ja:) Pozdro......i dajcie sobie spokój co ile wyciśnie.....a jak już tak wam na tym zależy to zanim będziecie robić v-maks wejdźcie na temat czy jakoś tak......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrianopelek, hehe nie że podaje się....."niestety" nowoczesne dizle nie odbiegają osiągami od benzyniaków.....a wręcz przeciwnie jak np TDI i czy ropniaki BMW które zdobywają liczne nagrody za silniki roku itd :mrgreen: ale oczywiście z 9 lat temu było jeszcze zupełnie inaczej.....i największy postęp techniczny zrobiono w "ekonomicznych" dizlach chodź np lexus ostatnio wypuścił pierwsze auto z dwoma wtryskami na cylinder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności