Skocz do zawartości

Astra II - 1.4 16V czy 1.6 8V - który silnik lepszy?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adrianopelek

maniakopel-mam prośbe.wejdz do dzialu "klubowicze i ich auta".tam zadalem Ci jedno pytanko w twojej prezentacji. :idea:

 

 

jeszcze jedno. po ilu srednio tys.km trzeba robic w silniku 1.4 16v remont generalny :mrgreen:

 

 

 

 

poprawiłem orta/blowal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

stefdeath niebadz taki cwaniak .myslisz ze jak twoj kaszlak pojdzie 180 to astra1,4 moze jechac tylko 170?? :mrgreen: chcesz sie zalozyc ze ??? pojdzie wiecej niz 175km/h?

 

 

 

napisales to specjalnie zeby mnie wkurzyc?8);)

 

nikogo nie chciałem wkurzać. Jechałem kiedyś taką astrą-w okolicach 180 licznik stanął i tyle. A co do mojego "kaszlaka" to myślę ze mógłby Cię baardzo zaskoczyć :( ale to nie ten temat hyhy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adrianopelek
A co do mojego "kaszlaka" to myślę ze mógłby Cię baardzo zaskoczyć

to akurat wiem.

 

jeszcze prośba.odpowiedzcie prosze na to pytanie.bardzo mi na tym zależy:

 

po ilu srednio tys.km trzeba robic remont generalny w silniku 1.4 16V x14xe

 

 

 

poprawiłem orta/blowal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrianopelek, stefdeath, Kurcze.....no bez jaj....bez sensu taka sprzeczka co pojedzie szybciej itd.....ja wiem jedno że 2.0 ropniak bije 1.4 16v Nm i prędkością maksymalną.......i tego nie trzeba udowadniać w żaden sposób.....dane liczbowe mówia nam o Nm gdzie u dizla jest znacznie większy a prędkość większa 2.0DTIDI wynika z większej pojemności silnika.......wiec trochę was nie rozumiem jak to jest akurat jednoznaczne...??? No ale ok każdy swoje chwali.....Pozdrawiam i bez wojen :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Sty 22, 2007 18:18 ]

po ilu srednio tys.km trzeba robic remont generalny w silniku 1.4 16V x14xe

 

 

Ehh to pytanie to troche dziwne.....bo gdybym mial twoją asterke to jak bym się postarał to po 20 tyś robił byś generalny remont albo po 300 tyś jak się jeździ normalnie itp........ciężko jest stwierdzić za ile Ci silnik padnie.....najlepiej daj asterke do sprawdzenia kompresji......potem analizator spalin i na końcu określ ile zżera oleju:) Ale myśle ze 200300 tyś powinna wyżyć.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm skoro jest tak jak mówisz i nie miała "młodych gniewnych" dzieci to z 200300 tyś może być na liczniku do remontu.Ale nie jest to regułą silnik silnikowi nie równy.....jeden taki sam zrobi tyle a drugi tyle

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności