Skocz do zawartości

Pomocy P0500 1.7CDTI z17tdh czujnik prędkości


Gość karlos019

Rekomendowane odpowiedzi

I tu jest "pies pogrzebany" jak ja to mówię ile ludzi tyle opinii. Jeden gość też miał taki błąd i co było przyczyna jak opisywał :?: Nikt by się nie skapnął. Po wymianie filtra paliwa problem całkowicie zniknął. I jak można to wytłumaczyć?? A gdzie tu ABC i jakieś czujniki prędkości z błędu o500

na jakims forum to wyczytałeś .. czy w rozmowie face to face?? .. jak na forum to podeslij linka .. chętnie z nimi podyskutuję :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość karlos019

na jakims forum to wyczytałeś .. czy w rozmowie face to face?? .. jak na forum to podeslij linka .. chętnie z nimi podyskutuję :-)

Na forum forum, ale linka raczej nie podeślę bo ryję po tych forach już do 4 dni i raczej tego nie odnajdę :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karlos019

Słuchajcie wprowadziłem was w błąd więc tak:

Po skasowaniu błędu P0500 "wypedałowany: 050074 i po odpaleniu silnika wyskoczył P1614 "wypedałowany" 161450 byłem właśnie sprawdzić. Więc po odpaleniu nie wskakuje P0500 tylko P1614. Zrobiłem rundę w okół bloki i nic nadal P1614

To dopiero co dziwnego. Ciekawe jak trochę się przejadę to błąd wskoczy 0500 pewnie tak to przedtem tego błędy 1614 nigdy nie widziałem. Idę zaraz zrobić rundę.

Edytowane przez karlos019

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blokada rozruchu -jak miales chwile wlaczony zaplon na op comie i odpalisz silnik po chwili imo juz nie wysyla sygnalu tak wiec blad klucza-transpondera

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karlos019

Tak opony są prawidłowe.

Słuchajcie nie chcę zapeszać ale chwilę poczuwałem o błędzie 1614 ( Niewłaściwy kluczyk z transponderem ) coś dziwnego :)

Nie zapeszam bo to było by totalnie nie logiczne ale opowiem co przed chwila zrobiłem. :)

Mianowicie podmieniłem kluczyki stary odłożyłem i zwiłem drugi. Pierwsze moje zaskoczenie po wejściu do auta wyświetlacz przełączył mi się na tryb nocny a cały czas miałem na dzienny. Klima ustawiła mi się na auto no dobra. Podłączyłem kompa błąd od tamtej pory cały czas widniał 1614. Skasowałem go myślę zaraz wyskoczy. Opaliłem auto i nic skanuje i nic mówię dziwne dobra przejadę się. Zrobiłem symboliczny kilometr skanuje ponownie i nic. Ale nie chwalmy dnia. Coś mi się nie chce wierzyć że to było to. Pewnie jutro się odezwę że błąd się pojawił. :)

Zobaczymy jutro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzony kluczyk (transponder) nie ma wplywu na generowanie kodu P0500.

 

Sprawdz czujniki predkosci przednich kol obserwujac predkosc na wykresie- moze zauwazysz nagle skoki predkosci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karlos019

Czy taki sam rozmiar opon masz zaprogramowany w sterowniku?

Myślę że tak po od ponad 2 lat używam cały czas tego samego rozmiaru i tych samych felg. Więc jak ponad przez 2 lata mi nic nie wyskoczyło a od niedawna wyskakuje to chyba nie opony. A co do czujnika prędkości to mówisz konkretnie o ?

 

Dla mnie z tą podmiana kluczyka to też jest nie możliwe.

Edytowane przez karlos019
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności