Skocz do zawartości

Ukryta informacja że auto po wypadku


Gość PaulinaASTRA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość arek2812

brawo Paulina tak trzymaj oszustów trzeba tepic,z drugiej strony ciekawia mnie wypowiedzi co niektorych ze nic niezrobisz itp. Moze to tzw, handlarzyki i boja sie ze jesli uda ci sie pociagnac sprzedajacego do odpowiedzialnosci to za Toba pojda kolejni oszukani i skonczy im sie bezkarnosc!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Piotrek_sieradz

to zes teraz mądrośc napisał.

 

poprostu są sprawy do wygania i nie.

 

ta nalezy do tych drugich, takie niestety jest nasze prawo, chyba ze Paulina znajdzie dowody ze auto było bite przed zakupem to moze jej sie uda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzegorzyk

Dawno temu mój bardzo dobry kolega kupił samochód 3 letni w komisie,za kilka dodatkowych stów dostał analizę rzeczoznawcy (którą załatwiał komis) że auto jest bezwypadkowe itp., dostał faktury napraw w tym wymiany rozrządu, po jakimś czasie pojechał na przegląd i się okazało że nie zgadza się nie zgadza się numer silnika z dowodem (to były jeszcze te czasy),była to Alfa Romeo i żeby sprawdzić ten numer trzeba było nie lada umiejętności,no ale jakoś to przeszło,potem strzelił pasek rozrządu i trzeba było wymienić silnik.

Znajomy pojechał więc do owego komisu mówiąc że go oszukali itp, na co dostał odpowiedź że oni maja ksero od rzeczoznawcy że przed wyjazdem z bramy komisu auto było jak najbardziej sprawne,więc o co chodzi.

Jeśli coś się stało to po wyjeździe z komisu

-numer musiał być przebity po wyjeździe z komisu

-rozrząd nie wiadomo,można było sobie wymienić

Na pytanie dlaczego pęka szpachla na błotniku powiedzieli że kolega musiał w coś uderzyć i naprawiać.

Znajomy chodził ,pytał i zrezygnował z walki z głupim komisem.Samochód zaczął się rozpadać,okazało się że był składany z kilku i został sprzedany na części.

 

 

Sorry że tak długo, ale tak jak w tym przykładzie,choć było to jakieś 15 lat temu, tak i w Twoim dokument ekspertyzy(w tym przypadku ASO) może być dowodem nie dla Ciebie a dla sprzedającego że w czasie zakupu auto było OK.

Trzymam kciuki że w Twoim przypadku uda się coś wygrać.

Edytowane przez grzegorzyk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym sie zainteresował co za "Marian" dokonał przeglądu i podpisał się pod tym w ASO.

Całkowicie nie kompetentna osoba! ! !

 

Co do sądu, życzę szczęścia, bo będzie Ci bardzo potrzebne...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PaulinaASTRA

Kolejny dzień śledztwa i kolejne niespodzianki....

Bylam wczoraj z w ASO Opla MM cars w Katowiach i co następuje....

 

Moja Asterka ma rok produkcji 2006.06.06 a nie 2007.02.16 ;D

Dodatkowo w listopadzie 2011 miala na liczniku 84900km a kupiłam ją z 51000km

 

Cud nad Wisłą !

... a słów brak :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli potrzebujesz jakiś informacji na temat auta .. napisz .. moge potwierdzić dane z ASO lub im zaprzeczyć .. potrzebuje tylko VIN .. mozesz pisać prv.

Trzymam kciuki a jezeli będę mógł pomóc .. to będę się cieszył, bo może to kropla, ale takich oszustów i złodzieji !!!!!! trzeba tepić i jeżeli uda mi się dołozyć cegiełkę to tego czynu .. to będę się cieszył .. pozdrawiam i powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klopsik1

Moja Asterka ma rok produkcji 2006.06.06 a nie 2007.02.16 ;D

Dodatkowo w listopadzie 2011 miala na liczniku 84900km a kupiłam ją z 51000km

 

Cud nad Wisłą !

... a słów brak :-D

 

Ktoś dużo na wstecznym biegu jeździł. A tak na poważnie może coś sie uda. Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności