Skocz do zawartości

Ukryta informacja że auto po wypadku


Gość PaulinaASTRA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PaulinaASTRA

Witam Was

Dość Długo mnie nie było

Ale chcę się pochwalić że małymi , małymi kroczkami zmierzamy do zakończenia sprawy

Zebrałam wiele dokumentów, znalazłam firmę która odnalazła przebieg ubezpieczenia, wypadkowość mojego pojazdu na terenie Włoch.

Mam ekspertyzę rzeczoznawcy oraz z ASO w Katowicach , Opinię autoryzowanego serwisu blacharsko-mechanicznego

Polski związek Motorowy sprawdził stan powłok lakierniczych , pozostało złożyć pozew . Dodam że Pani od której kupiłam samochód nagle chce załatwić sprawę polubownie . Ale nie niestety nie za duzo mnie to kosztowało

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość PaulinaASTRA

Wczoraj dostałam wynik z lakierni

rysuje sie następująco

 

Bł0tnik LP 125-210

drzwi LP 215-480

Błotnik LT- 205-980

pokrywa bagażnika 270-330

Błotnik PT 145-220

drzwi PP 210-330

błotnik PP - 155-180

pokrywa silnika - 310-470

dach 120-145

 

Co o tym sądzicie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina, gratuluję nie tylko konsekwecji ale i spokoju, który wykazujesz od początku. Trzymam kciuki za pozytywne zakończenie.

Pobłażliwość dla oszustów w naszym kraju jest dość powszecha ale w branzy motoryzacyjnej ma już rozmiar patologiczny. Co gorsza, osustów uważa się za zaradnych speców, a ich ofiary (klientów) za głupków, którzy się nie znają i dlatego wolno ich bezkarnie oszukiwać. Chore...

 

Ja kupowałem auto w komisie ASO Opla. Nie wiem ile rzeczy zostało zatajonych. Przez 14 m-cy nic nie wyszło ale kto tam wie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałam wynik z lakierni

rysuje sie następująco

 

Bł0tnik LP 125-210

drzwi LP 215-480

Błotnik LT- 205-980

pokrywa bagażnika 270-330

Błotnik PT 145-220

drzwi PP 210-330

błotnik PP - 155-180

pokrywa silnika - 310-470

dach 120-145

 

Co o tym sądzicie ?

Coś mi się wydaje że pod lakierem jest też szpachla...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale nie niestety nie za duzo mnie to kosztowało

Ja bym poszedł w polubowne. Tylko wystawił dość spore wymagania finansowe, żeby zabolało. W sądach w PL niestety, spędzisz wiele czasu, wydasz jeszcze więcej forsy i natracisz jeszcze więcej nerwów. Do wyroku droga bardzo długa, jak komis będzie miał dobrego papugę, to można to przewlekać ile wlezie i błąkać się po wszystkich instancjach. Pytanie czy warto. Oczywiście, jeśli nie zgodzi sie na wymaganą ugodę - to do sądu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chrisowaty

Jeśli ugoda, to tylko zwrot auta w zamian za kasę i zwrot wszystkich kosztów. Bo przecież koleżanka Paulina nie będzie jeździła tym samochodem resztę życia i samochód może trafić do powtórnej sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności