Skocz do zawartości

Ukryta informacja że auto po wypadku


Gość PaulinaASTRA

Rekomendowane odpowiedzi

Minął ponad rok, auto już jednak nie jest bezwypadkowe... jak myślisz ile straciło na wartości? tysiąc, dwa, czy może więcej?

Chyba ze Paulina będzie chciała postąpić jak jej poprzedniczka, ale to już pozostawiam jej sumieniu.

 

Do takich spraw trzeba podejść z rozsądkiem, a nie emocjami. Jeśli sprawa jest nie pewna co do wyroku, najlepiej znaleźć najmniej kosztowne i najszybsze wyjście na pozbycie się problemu póki auto jeździ i się nie psuje.

 

Lata batalii spowodują kolejne koszty np rzeczoznawcy sądowego a to kolejne 2 tyś zł, opłata sądowa od kwoty, prawnik, dojazdy na sprawe.

 

Ja nie twierdzę, ze Paulina ma nie walczyć o swoje ale zacząć od najprostszych rozwiązań. Jeśli sprzedający się nie zgodzi na oddanie kwoty wobec tak oczywistych dokumentów. Dopiero wtedy próbować walczyć w sądzie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość PaulinaASTRA

Tak mija dzień za dniem a ja nadal tam gdzie byłam ... nie pytajcie gdzie :D

Rzeczoznawcy się nie śpieszy, opinia miała być na piątek, później na poniedziałek a teraz " na dniach"..

Koniecznie chciałby a żeby ktoś rozebrał ten kokpit porobił zdjęcia, tego co tam jest w miejsce tych poduszek niestety ta impreza czytaj(usługa w zakładzie mechanicznym) znów jest dość droga bo 300zł+VAT ... Niestety na tydzień przed świętami... chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego jeszcze tego nie ogarnęłam..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ..Paulina skąd jesteś? Może jacyś mężczyźni forumowi pomogą koleżance ... hop hop są tu jacyś :help:

Jak jest garaż to się jeszcze śrubkowkręta znajdzie i będzie okazja do spotkania :brawo:

Ja już mam kluczyki, kawę w termosie, mogę jechać :-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytając historię od początku , to coś tam na dole Polski mnie się przypomina .Panowie pomóżcie dziewczynie , ja niestety za daleko mieszkam .Przeciez poduszki wam nie wystrzelą :rotfl: bo ich nie ma :rotfl::rotfl::rotfl:

Edytowane przez Zicus

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PaulinaASTRA

Ja bym może i to rozebrała gorzej ze złożeniem do kupy z powrotem :-D

Niestety potrzebuje zaświadczenia i pieczątki z zakładu mechanicznego ze to stan faktyczny a nie bzdura wyssana z palca czy przypuszczenia Pana X :-D

Edytowane przez PaulinaASTRA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaświadczenia i pieczątki z zakładu mechanicznego

 

Się załatwi :gwizd: :gwizd: :gwizd: :gwizd: mam naprawę wpisaną w zezwolenie :hyhy:

 

 

 

Nie no na poważnie to fakt pieczątka z jakiegoś doświadczonego serwisu będzie bardziej wiarygodna... A skoro dół to może Kajetan z ASO Oświęcim był by w stanie pomóc w tak wyjątkowej sytuacji.http://forum.opel24.com/topic/62984-aso-opel-wawrosz-oswiecim-rabaty-na-haslo-forumopel24/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PaulinaASTRA

W Katowicach w ASO MMCars też by to zrobili z tego co pamiętam to tam koszt zaczynał się od 600zł w górę, bo chciałam to już mieć za sobą ..podejrzewam że w Oświęcimiu podobna cena i musiałabym zostawić samochód na dzień-dwa ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;/ ach ta kasa.... wszędzie jej mało.

 

Ale może ktoś na forum ma jakiegoś znajomka, znajomka, znajomego co by tryknął słówko i w ramach zwykłej ludzkiej życzliwości, oraz tępienia zachowań jak z twojej sytuacji, w ten świąteczny okres zapragnie zrobić dobry uczynek ( co zostanie mu tam na górze zapisane),wyjdzie na przeciw i zrobi ten "przegląd" Trzymam kciuki :spoko:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby stwierdzić czy poduchy są na miejscu nie musisz domontować całego kokpitu :niie: Poduszkę od kierowcy bez demontażu odróżnię od zaślepki, pasażera można sprawdzić demontując schowek.Kontrolka od Airbag ci się zapala i gaśnie po 5 sek?Jak coś mogę ci pomóc odezwij się na PW.Sprawdzę stan złączy, czym są zakończone co mówi ster z poduszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności