Skocz do zawartości

Ukryta informacja że auto po wypadku


Gość PaulinaASTRA

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Radca prawny mi powiedział że skoro to mój samochód mam pelne prawo do wglądu w te dokumenty. Skoro został zarejestrowany w Polsce to jakies papiery musiala "moja sprzedawczyni" przedstawić - nie że tylko umowę-kupna sprzedaży przegląd, kartę pojazdu , pozwolenie na wywóz , dokumenty z urzedu celnego , tłumaczenia ...
dobry krok, musiała byc umowa kupna sprzedaży i pozwolenie na wywóz w takich papierach znajdziesz co nieco...

 

 

 

Więc za te pół roku moz do tych 100 lub 100 kilku tysięcy dojechała
niekoniecznie zależy gdzie było auto naprawione i jak długo stało rozbite...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy to jest diesel czy benzyna?? i jaki ... bo byc może jest szansa odczytania dokładnego przebiegu samochodu. nie mieszkasz daleko, wiec moglibysmy sie spotkać .. ale najpierw zobaczymy co pokażą systemy .. resztę pisałem na priv.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzyna z tego roku też zapisuje licznik w ECU, więc jeżeli nie robił tego profesjonalny zakład to jest szansa na odczyt oryginalnego przebiegu.

 

PS> Czy posiadasz numer aukcji z której zakupiłaś auto? Jeżeli tak to zrób kopię tej aukcji na kompie i dla pewności jeszcze wydrukuj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PaulinaASTRA

Mam numer aukcji ale strona została przeniesiona do archiwum

Pisałam już do OtoMoto na co mi odpisali

 

" w przypadku pojawienia się problemów ze sprzedawcą i uzasadnionych obaw o możliwość oszustwa , apeleujemy o zgłszenie sprawy Policji, deklarując

udostępnienie wszelkich danych dot. ogłoszenia "

 

 

Może pomysł nie jest zły , ale wolę poczekać otrzymam te dokumenty o które wnosiłam do Urzędu ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PaulinaASTRA

dobry krok, musiała byc umowa kupna sprzedaży i pozwolenie na wywóz w takich papierach znajdziesz co nieco...

 

 

 

niekoniecznie zależy gdzie było auto naprawione i jak długo stało rozbite...

 

Fakt , mam tylko takie przypuszczenia ... odbiegając od tematu WizzAir ma tanie połączenia lotnicze do Włoch ;) hehehe chociaż jeszcze nie jestem aż tak zdesperowana ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wpisz numer aukcji tu: http://archiwumallegro.pl/szukaj/ lub tu: http://moto.archiwumallegro.pl/

 

 

Wydrukuj i zrób kopie na kompie.

Edytowane przez GrzECHO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PaulinaASTRA

:) już wcześniej tak zrobiłam :) widok z archiwum , znacznie się rożni od jak wyglądało ogłoszenie , nie ma zdjęć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PaulinaASTRA

przyszły dokumenty ... nic w nich nie ma poza tym że na vat 24 jest 156000km przebiegu , że kosztował 3700E , że wynik pierwszego badania w kraju wynik-w normie , przyjechała bez tablic tych włoskich ..

 

szału nie ma ..

 

Muszę wystąpić chyba do urzędu celnego bo w tych dokumentach z wydziału jest tylko zaświadczenie że auto ma opłacona akcyzę .

 

Cóż tam jeszcze koleżanka załatwiła mi pełna namiary na tę właścicielkę -Włoszkę wraz z numerem tel ...

a nóż jeszcze tam uderzyć trzeba :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafał_79

Jeżeli UC udostępnił by dokumenty to można by tam znaleźć ciekawe informacje, jeżeli był po wypadku to może być orzeczenie rzeczoznawcy w celu zmniejszenia akcyzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności