Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

wrzucajcie tu wasze wyniki sapalania w waszych Isiach w benzynie.

Zdjęcia mile widziane...

Reguły są proste:

Podajecie średnie bądź chwilowe spalanie, średnią lub chwilową prędkość, silnik i ew. dodatkowo zdjęcie.

Z chęcią porównany to spalanie z innymi modelami opla!!

To ja zacznę:

Spalanie chwilowe, na tempomacie, na autostradzie, prędkość chwilowa 124 km/h, chwilowe spalanie 6.3 l/100km

Spalanie średnie z dystansu 500km, średnia prędkość 100km/h średnie spalanie 7,4l/100km, ale tam gdzie mogłem leciałem 180...

Oczywiście silnik to 1.4T w Isii...

a jak u was?

post-17939-0-58041800-1428402775_thumb.jpg

post-17939-0-99030600-1428402782_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnia trasa:

dystans 335km, średnia prędkość 113km/h spalanie 6.9l/100km 1.4T

dystans 741km, średnia prędkość 73km/h spalanie 7.4l/100km a spod dystrybutora 7.8l/100km 1.4T

tak zauważyłem że komp zaniża spalanie o ok 0.5l/100km

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Wic
      Hej,

stałem się szczęśliwym posiadaczem Opla Insignii 1.6 turbo z 2010r.

Sprowadziłem auto ze Szwajcarii z przebiegiem 161tyś.

Auto było ponoć serwisowane w ASO .

Jak sądzicie był wymieniony już rozrząd ? Przy ilu się wymienia rozrząd?

Jak dzwoniłem do ASO Opla to powiedzieli mi ze co 10 lat w co mi się za bardzo nie chce wierzyć .

Jaka cena może być wymiany w ASO ? Opłaca się to robić w ASO czy lepiej u jakiegoś mechanika w mieście ?

Proszę o pomoc,

z góry dziękuje

Rafał
    • Przez pawelgawel
      Panowie temat jest nastepujacy. W lewej lampie zbiera mi sie kondensacja, lampa jest wilgotna od srodka. Zarowka swiatla mijania przestala dzialac. Zresetowanie bledu w warsztcie pomoglo na kilka dni i zarowka swiecila przez jakis czas. Bezpieczniki sprawdzone, zarowka nowa.
      OP-COM po podpieciu pokazal nastepujace bledy:

po wykasowaniu bledow swiatla sie zpoziomowaly, ale lewa zarowka sie nie zapalila. Po odswiezeniu op-com jeden blad wciaz wisi:

Wiem, ze lampe musze oddac jak najszybciej do uszczelnienia. Czy mam przetwornice do wymiany? Da sie ja jakos uratowac/zregenerowac?

• Przez t9omek
      Cześć, ostatnio zastanawiałem się co kieruje człowiekiem który stoi przed wyborem nowego samochodu. Wydaje mi się że każdy przelicza dokładnie utratę wartości, koszt serwisu czy paliwa ale czy braliście pod uwagę to że astra jest produkowane w Polsce ? czy to miało dla was jakiekolwiek znaczenie ?

Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.