Skocz do zawartości

Problem Check Engine......


Gość mamaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

tak da rade sprawdzić błędy


 

 

chociaż cena była nie mała bo z tego co wiem to 400. Firma Elektro-Bip. Ale jeżeli masz możliwość sprawdzenia gdzieś bliżej to jak koledzy radzili jedź i niech sprawdzą.

 

 

jak by taka cena była i autko by mi jeździło to skakałbym do góry xD

a co do Twojej rady wezmę i zadzwonię i popytam, może akurat coś z tego będzie

 

i oczywiście dzięki wszystkim za rady, jeśli ktoś coś jeszcze wie chętnie każdą radę przyjmę

Edytowane przez mamaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

 

Dałem auto do elektryka (innego bo znalazłem jakiegoś na miejscu) sprawdził cała instalację i powiedział że jest ok, tylko w tym aucie jest taki mankament, że jak jest u elektryka to działa i wszystko ok a jak tylko ja do niego wsiądę to gaśnie i elektryk gada tylko, że najlepiej by było jak by u niego na warsztacie zgasło a zgasnąć nie chce to by dokładnie wiedział co i jak. Nie wiem czy elektrycy się nie znają czy coś.....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektryk sprawdził całą instalacje przeczyścił styki i dzisiaj po przejechaniu 18 km znowu to samo....... ma ktoś jeszcze jakieś koncepcje.... mi się wydaje że ten problem pojawia się podczas dodawania gazu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam i znowu nic... elektryk powiedział, że nie ma się do czego przyczepić wszystko sprawne już wiele przeczytałem for i różnych porad na necie ale nic... nic nowego co mogło by mi pomóc w problemie. Kolega mi zasugerował, że może to być brak w dostarczaniu paliwa - może to pompka paliwowa, ale ja sam już nie mam pojęcia. Jestem naprawdę już tak zdenerwowany, że chętnie bym ten samochód oddał na złom...

Z takich bezsensownych rozwiązań co mi koledzy podpowiedzieli to żebym spróbował świece wymienić lub akumulator albo i cały altenator. A co Wy forumowicze o tym sądzicie ??? Proszę o pomoc bo ja rozkładam ręce...


i znalazłem jeszcze na tym forum taką mała pogawędkę czy może ona też będzie pomocna w moim problemie... ????

 

http://forum.opel24.com/topic/60356-opel-astra-17-cdti-2005r-gasnie-podczas-jazdy-problem-z-ponownym-odpaleniem-bledy-ecn-034029-ecn-033529/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to podasz mi namiary ??


a tak co sądzisz o tym wszystkim... bo ciekawa usterka

Edytowane przez mamaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności