Skocz do zawartości

Twardość węży chłodnicy A14NET


Gość ziomek1324

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, wesol napisał:

Nie ma fizycznie takiej możliwości by się parafinowy termostat zaciął w pozycji zamkniętej.

 

 

Niestety jest.

Przeszedłem to na własnej skórze.

Nowy termostat po kilku otwarciach się zaciął i nie otworzył.

Kosztowało mnie to wymiana chłodnicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

31 minut temu, wesol napisał:

Niekiedy uszczelka jest tylko troszkę dziabnieta i wtedy test tego nie wyłapie.

Bzdura.

Chemia nie potrzebuje dużej ilości CO2 aby zmienić kolor.

 

32 minuty temu, wesol napisał:

Dodam id siebie tylko że auto nawet prawie nowe nie ma szczelności 100 procentowej na upg.

Dobrze, może wygłaszaj tego typu manifesty gdzie indziej. Tu dbamy o merytorykę forum i bajek nie zapodajemy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem po zwykłej jeździe, w zbiorniczku nie bulgocze jednak węże bardzo twarde. Co lepsze poprosiłem znajomego, który ma identyczny silnik, aby sprawdził i po zwykłej jeździe także ma bardzo twarde węże. Więc co? Ten typ tak ma? 1.5 bara powoduje tak twarde węże? Chyba konieczny będzie manometr...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szkoda że chemia już przy otwarciu z opakowania nie reaguje  na spaliny w powietrzu. Chemia nie może być taka że drobna ilość już powie że upg do roboty bo by co drugi test pokazał że niestety trzeba zwalać głowice. 

 

Ci do pomiaru ciśnienia to też słabo bo skoro korek ma puszczać ciśnienie wyższe jak te 1.5 bara czy ile tam to co ma pokazać manometr? No chyba te 1.5 bara co nie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, wesol napisał:

Tak szkoda że chemia już przy otwarciu z opakowania nie reaguje  na spaliny w powietrzu.

Wiesz co, bez urazy... robiłem pierdylion razy takie testy, nigdy nie działy sie cuda co wypisujesz i jestem już mocno zmęczony takim pierdoleniem mimo zwracania uwagi.

Ludziom bzdury wypisujesz, ideologie do cepa dorabiasz i ich niepotrzebnie straszysz.

Odpocznij se i daj nam odpocząć, bo męczący strasznie jesteś. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno robiłem doświadczenie z płynem z allegro do sprawdzania UPG.

Reaguje na 2-3 wydechy człowieka, zabarwia się na zielono/żółto.

 

Jakby był czuły na spaliny w powietrzu, to opakowania by sprzedawali jednorazowe chyba, a nie na 5-10 porcji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ja37 napisał:

z płynem z allegro

To wszystko wyjaśnia.

Używając zestawu Wurth, który mieliśmy na warsztacie przez 3 lata, NIGDY nie zdarzyły się żadne cuda. Dmuchać sobie mogłeś. Nie kupujcie kiły, to nie będzie cudów. Wurth zawsze poprawnie reagował, a płyn testowy jest JEDNORAZOWY, a nie taki, co się go zostawia i się "regeneruje". https://allegro.pl/oferta/wurth-tester-do-wykrywania-nieszczelnosci-co2-7489320582?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czescimaszyn_pla_akcesoria_narzedzia_i_sprzet_warsztatowy&ev_adgr=Narzędzia+i+sprzęt+warsztatowy&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czescimaszyn_|1539703379|g|c&ev_adgr=|59073944112|292532562710&utm_term=aud-299397146795:pla-465907125491|-|-1011536&utm_content=pla|mc:130305009-p:7489320582||&gclid=CjwKCAjwmKLzBRBeEiwACCVihjwIjn6Jsfi83u6CwRAd-ZJSVJ8RJNJdgWQ1Lo54rym1b8944x8AmhoCe6wQAvD_BwE

Widać cenę?

Płyn do Wurtha kosztuje 250 zeta... te pierdoły z allegro se można wsadzic.

Nie ma sensu używać czegoś, co nie jest miarodajne. Nie ma sensu kupować czegoś, co nie jest dobrej jakości. To to samo, co kupowanie części Topran, Hart, QAP, i tej klasy - syf zjebany już na półce sklepowej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności