Skocz do zawartości

Lampka świeci się na czerwono we wnęce pod schowkiem


Rekomendowane odpowiedzi

Opel Corsa C 2003, od jakiegoś czasu zapaliła mi się czerwona lampka umieszczona we wnęce pod schowkiem, przy podłodze , po lewej stronie nóg pasażera. Świeci się cały czas po uruchomieniu silnika. Co ona oznacza?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za lampka? Zdjęcie miejsca gdzie jest dokładnie usytuowana. Może jakieś podświetlenie wypadło albo jest uszkodzony jakiś ogranicznik zamknięcia, który wł/wył lampkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie w schowku nic nie ma co by mogło się świecić na czerwono - więc zdjęcie jak najbardziej by się przydało - bo możliwe że ktoś coś dołożył wcześniej (choćby jakiś dodatkowy alarm) i za chwilę może się okazać że będziesz pisać że nie można uruchomić autka, albo otworzyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mosfet_75 napisał:

Nie wiem jak u innych ale ja mam ""odmowa dostępu"" jak próbuję otworzyć zdjęcie.

Przepraszam, nie było publiczne. 

Czy teraz można otworzyć? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wygląda na to że ktoś tam coś zamontował :-)

Może to jest przycisk, włącznik-wyłącznik zapłonu, manualny?

Kiedyś ludzie montowali takie rzeczy w ""ukrytych miejscach"". Nic innego (oprócz dzielnicy czerwonych latarni) nie przychodzi mi do głowy :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mosfet_75 napisał:

Tak. Wygląda na to że ktoś tam coś zamontował :-)

Może to jest przycisk, włącznik-wyłącznik zapłonu, manualny?

Kiedyś ludzie montowali takie rzeczy w ""ukrytych miejscach"". Nic innego (oprócz dzielnicy czerwonych latarni) nie przychodzi mi do głowy :-)

Aaah,rozumiem ,w życiu bym nie wpadła. Ciekawe jak wyłączyć tę lampkę.

 

Dziękuję bardzo :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są tylko moje domysły. To może być zupełnie co innego. Jakby tak się dało uchwycić źródło światła. Trzeba by głębiej telefon ""włożyć"" i spróbować kliknąć fotkę. Najlepiej kilka. Z lampą błyskową i bez. Co to za żaróweczka, na jakich kabelkach, jaka oprawka itd. Jeśli da się cyknąć takie fotki, to może śledztwo nabierze rozpędu. 

Pozdrawiam

P.s. Każdą lampkę można wyłączyć poprzez usunięcie(wykręcenie) źródła światła czyli żarówki lub diody. Nic więcej.

Edytowane przez Mosfet_75

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mosfet_75 napisał:

To są tylko moje domysły. To może być zupełnie co innego. Jakby tak się dało uchwycić źródło światła. Trzeba by głębiej telefon ""włożyć"" i spróbować kliknąć fotkę. Najlepiej kilka. Z lampą błyskową i bez. Co to za żaróweczka, na jakich kabelkach, jaka oprawka itd. Jeśli da się cyknąć takie fotki, to może śledztwo nabierze rozpędu. 

Pozdrawiam

P.s. Każdą lampkę można wyłączyć poprzez usunięcie(wykręcenie) źródła światła czyli żarówki lub diody. Nic więcej

 

Jasne, postaram się jutro wrzucić :)

 

No tak, też prawda  :):)

 

Dziękuję za pomoc w śledztwie i pozdrawiam również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności