Skocz do zawartości
NJOY

Felgi 15-możliwy montaż ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, czy ktoś może próbował zamontować koła " 15 " do Agilii A ?

Pozdrawiam

post-46050-0-63915200-1424050398_thumb.jpg

admin wrzucił mnie na śmietnik i napisał, żebym szukaj na forum. Niestety nic na temat felg 15 do Agilii nie znalazłem, proszę o pomoc :shy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W oponeo sprawdzałem przed zarejestrowaniem w Forum, do sklepów podchodzę z lekką rezerwą. Szukam osób, które montowały w Agilii koła 15 calowe. Przeglądałem sprzedawane ople na allegro, olx i mobile i w zadnym nie widziałem oferowanego auta na felgach 15 cali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie bardzo kumam w czym masz problem

dobierasz felgi 15 cali o zblozonych parametrach

dokladnie to ET i szerokosc

otwory na sruby i centralny musza byc takie same

chyba ze chcesz kombinowac ze srubami plywajacymi i pierscieniami

do tego zakladasz opony o mniejszym profilu

przykladowo

masz 165/70/14 w ich miejsce ida 165/65/15

wybor zamiennikow opon sprawdzasz na kalkulatorze podanym wyzej

ot cala filozofia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Mam założone felgi 15 bez przerabiania zawieszenia. Pokazałem je na poście: opel agila1.2 czas modów zacząć w kategorii inne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie też mam.post-603-0-67034900-1405337929_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Coro1993
      Mam problem który się ciągnie za mną już jakieś 2 miesiące . Zacznijmy od początku , Posiadam astrę J sport tourer 1,4 t A14NEL  samochód ma problem przyspieszeniem ogólnie max jaki osiąga teraz wynosi jakieś 70-90 km/h , Próba wyciągnięcia czegoś więcej lub wciśnięcia pedału gazu do dechy jest równoznaczna z pojawieniem się błędu "Awaria pojazdu , skontaktuj się z serwisem "P0299 doładowanie silnika za niskie. W oplu wymieniłem bardzo dużo zaczynając od : regeneracja turbo , regeneracja dolotu ,czujnik ciśnienia w kolektorze dolotowym  , wszystkie uszczelki itp . Mój mechanik się podał i poradził żebym się udał do serwisu opla po diagnozę lub naprawę  niestety okazało się ze serwis jest jeszcze gorszy gdyż wymienił mi klepkę turbo na nowa po czym stwierdził ze to nie to i wsadził stara i chce zainkasować 345 e za robociznę (sprawa w toku nic jeszcze nie zapłaciłem ). W serwisie diagnoza jest taka że to wina braku katalizatora który mogą wymienić za 600 e ale nie wiadomo czy to pomoże , takie były słowa serwisanta  . Z dodatkowych informacji w samochodzie brak katalizatora jest wstawiona tulejka z aledrogo nie wyskakuje żaden błąd z tym związany , jest też wstawiona nowy gwint w jeden dok świecy zapłonowej gdyż poprzedni serwis spierdolił robotę i przykleił świece na klej ( długa historia ) ale samochód po tym zabiegu działał równy rok nie było żadnych zastrzeżeń .  Teraz pytanie czy ktoś miał podobne problemy gdzie chociaż zacząć szukać ? Dzięki za każdą pomoc . 
    • Przez lukaszchn
      Do sprzedania dużo części do Opel Astra G, 1999rok,  2.0 diesel. Silnik 2.0 DTL, silnik X20DTL. Wersja kombi. Wersja europejska.
      Kolor: Z 282.

Brakuje części:
      Tylna klapa,
      Zderzak tył,
      Reflektor lewy przód,
      Zderzak przód.

W razie pytań proszę o kontakt: Adam 508 667 243
    • Przez Pietrzak
      Witam.dopiero co się zalogowałem i od razu mam pytanie.Jak wymienić uszczelkę pod podstawą anteny dachowej w Vectrze c -2004.Z góry dziękuję za informację bo leje się woda.
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.