Skocz do zawartości

Piasta i łożysko a wymiana


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, ja37 napisał:

Naprawdę ciężko maskę otworzyć?

Nie wszystkie problemy załatwia się klawiaturą.

Jakbym miał auto pod ręką to bym zrobił zdjęcie.. Aktualnie nie ma mnie na miejscu żeby zerknąć pod maskę.

14 godzin temu, adam1954 napisał:

Z tego co tu jest napisane, nie jest wymieniony abs, dobrze patrzę?

Jesteście w stanie podać jakiś numer oryginału prawej tylnej piasty żebym mógł zamówić część?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolega raczy sobie żartować? Podany na tacy link post wcześniej i jeszcze mało? http://www.elcats.ru/opel/Parts.aspx?Model=96aeab5b-7240-4fb4-8373-ba2935b6d29b&Unit=26bb8136-7a36-496b-bfa7-577e3ab1ff3a&Title=Подгруппа 1 Jak nie zerkniesz pod maskę, czy masz ABS, czyli to: http://www.elcats.ru/opel/Parts.aspx?Model=96aeab5b-7240-4fb4-8373-ba2935b6d29b&Unit=dc92a5d9-9470-4dbc-b7c0-ec97052daf30&Title=Подгруппа+20 to się nie dowiesz, którą masz zakupić. W kodach po VIN nie zawsze jest wszystko. EPC GM podaje te same kody i numery części, co na rosyjskiej stronie. Chrome + wbudowany tłumacz i wszystko jest. Nie wyobrażam sobie z tych lat auta bez ABSu, prędzej bez ESP.

Edytowane przez topiq

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie miałem dostępu do auta przez jakiś czas (sytuacja jest jaka jest) i patrzyłem sam co mam a czego nie mam ze znajomym. Auto nie posiada ABS a trop z "nie taką" pompą hamulcową okazał się fałszywy bo pompa jest taka jak powinna być. Dziękuję za podpowiedzi i przesłanie linków i za poświęcony czas.

Drugą sprawą jest to, że mam do wymiany prawą tylna piastę i prawą przednią, jak już ustaliłem potrzebuje piasty bez ABS. Jesteście w stanie polecić mi co mam kupić (jakiej firmy) żeby nie przepłacić a kupić coś co się nie rozpadnie szybko? Dodam, że jest to zapasowe auto w domu i jest używane albo na dojazd na zakupy ewentualnie do pracy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czytając wątek mam podobny problem. U mnie słychać charakterystyczne "łułułu" i przy szarpaniu kołem z podnośnika czuć luz. Nie warto bawić się w wymianę łożyska nawet jeśli mam dostępną prasę czy bez zabawy lepiej kupić cała piastę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności