Skocz do zawartości

Koronawirus


ja37

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, holcu napisał:

Nie rozumiem, dlaczego zamykane są baseny, siłownie a kościoły mogą funkcjonować.

Wyborcy PIS-u to w większości zagorzali ,,katolicy,,.fanatycy.

Oni na basen nie chodzą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, adam1954 napisał:

Wyborcy PIS-u to w większości zagorzali ,,katolicy,,.fanatycy.

Oni na basen nie chodzą.

A może to i dobrze - bo elektorat sam się wykończy.

Kościołów i cmentarzy raczej nie zamkną bo przecież najważniejszy musi odwiedzić ze swoją świtą brata i matkę - a tak to by była afera jak 10kwietnia.

A teraz to by już chyba ludzie nie popuścili władzy.

Odnośnie basenów i siłowni - wydaje mi się że to jest przerost formy nad treścią, a może jest ktoś z rodziny rządzących kto ma chętkę na te obiekty wykupione za bezcen.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kościele siedzi minimum 90% w maskach, na basenie i siłowni nie jest to wykonalne. Przy zwiększonej wydolności organizmu mając na sobie maskę większość zdrowych ludzi by mdlało ze względów niedotlenienia. A jak wiadomo nikt nie będzie koksował/ćwiczył czy pływał w maseczce. Prędzej załapiemy w sklepie/szpitalu/aptece tam jest taki przemiał, nikt już na rękawiczki nie patrzy czy dezynfekcje przed i po. Już nawet nie chce się słuchać o tym wirusie, powinni go spakować i wysłać tam skąd przyszedł. Znajdzie się zawsze jakiś kretyn co mimo ryzyka ma wszystko w dupie i naraża siebie i najbliższych co by to nie był za wirus. Teraz przynajmniej człowiek bardziej w ten syf wierzy bo na dzielni dalsi sąsiedzi siedzą pod kwarantanną i od szwagra rodzina na Śląsku też chorowała. U nas to jak na rodeo każdy sobie innych ma w dupie, gorzej jak go cierpienie dotyka to dopiero rozgląda się na innych. Mi tam maska nie przeszkadza, nawet jak mam przejść 5-10 metrów do auta i zaraz nią zdjąć, przynajmniej ci co mnie mijają czują się bezpiecznie i ja po części też.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby ściema z tym wirusem ale chyba jakaś część ludzi przez niego umiera. Nie wydaje mi się żeby ci wszyscy we Włoszech czy Hiszpanii to symulowali. Faktem jest to że kontroli nad tym wszystkim to nie ma nikt. Rządy udają że coś robią że niby jakoś temu zarządzają. Tak naprawdę to co ma być to będzie. Lekarze to nawet jak ktoś zejdzie na zawał to wpisują w papiery covid. Jest burdel jak wszędzie czy wojsko czy szpitale czy cała reszta. Dobrze jest puki nas to omija. Aktualnie czekam aż paliwo znowu potanieje do 3.20. kupię z tysiaka albo dwa litrów wtedy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wesol napisał:

Niby ściema z tym wirusem ale chyba jakaś część ludzi przez niego umiera. Nie wydaje mi się żeby ci wszyscy we Włoszech czy Hiszpanii to symulowali.

Też uważam że on jest.

Ale jak to mówią,, zdrowy chorego nie zrozumie,,

Ludzie uważają że nie ma bo nie przeszli tego.Ale gdy ich dotyka inaczej mówią.

Na kopalini jeden znajomy dostał koronę .Stracił przytomność na dole .

Wylądował w szpitalu w Tychach.

Gdy wrócił po 4 tygodniach ,opowiadał że grypa to zabawa

Ból kości jest taki jakby go żywcem łamali.

Nawet paznokcie bolały.

A ratownicy którzy go wywozili mieli koronę prawie bezobjawowo.

I w sumie na dzień dzisiejszy to tylko 13 pracowników było zarażonych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Polsat.

21:11

Na żywo - sylwester.

Chórki nie mają maseczek, a ocierają się dupami.

Prowadzący też prawie ocierają sie dupami.

A my mamy siedzieć w domu???????

Mam nie odpalić achtunga o 24??????

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Skurczysyny. Zamiast na balu latac to mam nocke w garazu. I tak dla potomnych, jak zaczyna ciec to naprawiamy, nie dolewki, dolot tez warto przeczyscic :-D

Screenshot_20201231-222615_(1).png

Screenshot_20201231-222632_(1).png

Dosiego roku Panowie i Panie

Screenshot_20201231-222638_(1).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności