Skocz do zawartości

Opel vectra c 1.8 140km + TURBO HELP.


Gość malyxy

Rekomendowane odpowiedzi

Opłaca się montować turbo z astry 1,7TD (chyba 68 koni) do opla vectry c 1,8 140km ? Chodzi mi tutaj o podniesienie momentu obrotowego a nie mocy, 140km to dla mnie wystarczająca ale niecale 180nm to dobija -.- czy ta turbina da mi jakies 40-50nm? Wybrałem akurat ta, ponieważ jest tania ma stala geometrie czyli nie wyjdzie to za drogo i nie bd problemów z elektroniką i innymi pie.dołami...

Proszę nie pisać że lepiej kupić 2.0 turbo albo v6 od razu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Proszę nie pisać że lepiej kupić 2.0 turbo albo v6 od razu...

No to wrzuć w to auto ok. 8-10tys na uturbienie, ale najpierw zobacz, o ile młodsze by było i z lepszym silnikiem.

Czytaj forum. Takich tematów było mnóstwo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem już i nikt nie pisał o turbie z 1.7TD i to nie wyjdze 8-10tys tylko max 2tys... pytam czy osiagne zamierzony cel a nie ile mnie to wyjdzie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie wyjdze 8-10tys tylko max 2tys

Masz BARDZO kiepskie pojęcie o uturbianiu silników i kosztach z tym związanych. Za te 2 tys to uturbisz go na tydzień, a potem się rozp***doli.

Nie osiągniesz celu moim zdaniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamykam

jest w pip info

i na forum i na necie

najpierw prosze liznac wiedzy na ten temat

a pozniej brac sie za planowanie uturbienia

jak wyzej napisano za 2 tysie sie tego nie robi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności