Skocz do zawartości

Po wymianie rozrusznika kręci ale nie pali

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie, całkiem niedawno w mojej vectrze C 1.9 CDTI 150 km padł Rozrusznik, po wymianie rozrusznika kręci ale nie odpala, paliwo dochodzi, pompy pracują A błędów w silniku brak, na plaka pali, spotkał się może ktoś z was z takim problemem? 

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź akumulator. Tydzień temu meriva w cdti nie chciała mi odpalić, niby kręcił równo ale może były za małe obroty wału albo za dużo napięcie spadało. Podpiołem kable z drugiego i odpaliła bez problemu. Aż się zdziwiłem bo kręcić kręciła.

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki panowie za rady, po głębszych oględzinach okazalo się ze delikatnie wysunęła się kostka od czujnika wału, na pierwszy rzut oka nic nie bylo widać no ale w końcu pokusiłem się o jej wypięcie i ponowne wpięcie, no i wszystko działa jak należy :D 

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Zanim założysz temat opisując swój problem, zapoznaj się z naszymi zaleceniami

• Przeszukaj forum - skorzystaj z wyszukiwarki i przeszukaj forum, być może ktoś omówił podobne zagadnienie,
  • Podaj wersję modelu - nie zapomnij o podaniu wersji modelu auta, którego dotyczy opisywany problem,
  • Oznaczenie silnika - podaj nam jak najwięcej danych, które dotyczą Twojego silnika,
  • Opis problemu - opisz swój problem w sposób zrozumiały dla innych
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez tommy087
      Witam. Posiadam obecnie radio fabryczne Siemens CDR 2005 VDO i zastanawiam sie nad wymianą go na coś lepszego. Co polecacie, co warto kupić?
      Kwota jaką dysponuje to około 1000zł.
    • Przez Corsac2003
      Witam, jestem tu nowy więc jeśli dodaje temat w złym miejscu itd to proszę mnie pokierować
      Jestem posiadaczem Corsy C od prawie roku.
      Zasila ją silnik benzynowy 1.2 bez Lpg.
      Jakieś 3 miesiące temu zdiagnozowałem awarie czujnika położenia wału ale że nie miałem czasu na wymianę to tak jeździłem. Robiłem około 30km dziennie przez około 2-3 tygodnie. W tym czasie zdarzało się że samochód spadał z obrotów i gasl np przy dojezdzaniu i zatrzymywaniu sie przy rondzie czy na światłach.
      Jednak pewnego dnia auto zgasło i mimo długiego kręcenia już nie odpaliło.
      Auto stało do wczoraj w garażu. Wymieniłem czujnik na nowy zalalem paliwo naladowalem akumulator ale auto nie odpala.
      Slychac tylko rzegot rozrusznika tak jakby kręcił ale coś w środku latało, po przestaniu kręcenia kluczykiem slychac pstrykniecie w skrzynce bezpiecznikow. 
      Czy to padnięty rozrusznik?
    • Przez Arthurs
      Witam.
      Czy jest mozliwość wymiany rozrusznika w warunkach domowych? tzn bez podnosnika i kanału.  Ma ktoś może linka albo jakiś manual jak się dostać do niego?
      Dziękuję za pomoc
Partnerem serwisu: Karty Plastikowe && Karty Plastikowe
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.