Skocz do zawartości

Urwana śruba przy głowicy


Gość redbull90

Rekomendowane odpowiedzi

Nie cieknie dużo ale niestety coś tam leci.

 A wyciągnięcie czujnika oczywiście na zimnym płynie to procedura prosta ? Coś potem trzeba odpowietrzac?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość powerrubber.com
W dniu 29.08.2019 o 09:41, redbull90 napisał:

Czy tam gdzie wchodzi czujnik do wylotu wody, tej obudowy jest jakaś uszczelka albo oring? Bo mam wrażenie że tam coś ubywa teraz 

Jeżeli możesz to dodaj zdjęcie. Pomogę określić co to za rodzaj uszczelnienia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, powerrubber.com napisał:

Jeżeli możesz to dodaj zdjęcie. Pomogę określić co to za rodzaj uszczelnienia. 

Jest tam taki oring. Zmieniłem go (zdjęcie jest ze sklepu z przykładowym czujnikiem do Corsy D) - ten który kupiłem - oring dałem z chyba jakiegoś filtra oleju - na wymiar pasował ale nie jest to punkt w punkt to samo. Jeśli będzie dalej się sączyć (tak to można nazwać) to chyba lepiej kupić oryginalny czujnik ? Koszt to 85 zł . Opel samego oringu nie sprzedaję. 

Jeśli chodzi o ten Oring który był tam, to sama "uszczelka " mega już twarda i może stąd też przeciekanie.

Screenshot_2019-09-05-07-05-58-021_com.facebook.orca.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel nie sprzedaje, ale....

 

Na przykład w Łodzi mamy sklep "Uszczelka", który zajmuje sie sprzedażą tylko uszczelnień i praktycznie każdy rodzaj uszczelnienia można u nich kupić.

I to nie za 40zł (tak pewnie by oring kosztował w ASO), ale za 2zł.

Trzeba było popytać też w sklepach z hydrauliką siłową.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ja37 napisał:

Opel nie sprzedaje, ale....

 

Na przykład w Łodzi mamy sklep "Uszczelka", który zajmuje sie sprzedażą tylko uszczelnień i praktycznie każdy rodzaj uszczelnienia można u nich kupić.

I to nie za 40zł (tak pewnie by oring kosztował w ASO), ale za 2zł.

Trzeba było popytać też w sklepach z hydrauliką siłową.

Nie pomyślałem że faktycznie to miałoby sens. Ta kupiłem za 2 zł. Zobaczymy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie mamy taką firmę Oring. Dorobią kazdy oring jaki chcemy z wymiarem dowolnym nawet z dziesiątkami czy setkami części milimetra. Z różnego rodzaju gumy. Możliwe że by mieli nawet na miejscu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wesol napisał:

W Szczecinie mamy taką firmę Oring. Dorobią kazdy oring jaki chcemy z wymiarem dowolnym nawet z dziesiątkami czy setkami części milimetra. Z różnego rodzaju gumy. Możliwe że by mieli nawet na miejscu. 

Firma Oring znajduję się na prawobrzeżu:

Szczecin-Kijewo ul. Kalenicka 6/8 

Spory asortyment, z tego co kojarzę nawet zrobią uszczelkę pod głowice, bądź jaką chcecie tylko wymiary przedstawić, jakiś czas temu woziliśmy do nich kartony pełne wszelkich rodzajów uszczelniaczy/podkładek itp. jak się nie mylę to zamawiali w euro-tech.

 

Ogólnie to nie jest żadna reklama z mojej strony a informacja dla ludzi z okolic Szczecina ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, redbull90 napisał:

Ja z dolnego Śląska niestety. Z Milicza <_<

Niestety... trzeba działać tam gdzie rzucił los albo zawijać mandżur w lepsze miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności